Ostravští vysokoškoláci žijí sportem! Po tradičním hokejovém derby se obě ostravské univerzity poprvé utkají i v basketbalu!!!

Své síly poměří basketbalisté Ostravské univerzity a Vysoké školy báňské – Technické univerzity ve středu 23. listopadu 2022 v hale Tatran, která pojme až 1 500 fanoušků. Prestižní a adrenalinem nabité utkání druhého kola celostátní Univerzitní basketbalové ligy začne v 19:30.

„Věříme, že zápas bude napěchovaný parádními výkony našich borců. Na soupiskách obou týmů jsou totiž vedle basketbalistů z 1. a 2. ligy i hráči se zkušenostmi z nejvyšší soutěže jako Štěpán Svoboda, Tomáš Havlík, David Jakel, Matěj Snopek či Lukáš Bukovjan,“ říká koordinátor sportovní reprezetnace Ostravské univerzity Miroslav Pacut a dodává, že jsou basketbalisté Ostravské univerzity, kteří v prvním kole univerzitní ligy porazili obhájce titulu UP Olomouc, mírnými favority.

Kromě občerstvení bude pro fanoušky připraven i zajímavý doprovodný program v poločasové přestávce.