Webová stránka MyImage.cz spatřila světlo světa teprve v létě roku 2018 a za jejím zrodem stojí skupina aktivních vysokoškolských studentů, kteří se rozhodli vytvořit unikátní platformu určenou primárně mladší generaci. To se netýká pouze čtenářů, ale také tvůrců obsahu – za  zajímavými články a užitečnými tipy, které na webu najdete, stojí mladí podnikavci všeho druhu. Zjistíte třeba, jak se žije v Irsku, co podniknout ve volném čase, nebo kam si zajít na dobrou kávu. Ba co více, i vy se můžete přímo zapojit a sdílet s ostatními například své cestovatelské zážitky, zkušenosti z mobilitních programů či slasti a strasti studentského života.
Platforma MyImage.cz míří vysoko –  už teď se snaží navázat trvalou spolupráci s místními organizacemi, aby mladí inovativní lidé v našem kraji měli do budoucna podporu při realizaci svých nápadů. Pokud se vám myšlenka portálu MyImage.cz líbí a chtěli byste jej svou činností podpořit, vybrousit si svůj pisatelský um a sdělit světu své vize, nápady a zkušenosti, neváhejte ani chvilku a kontaktujete členy redakce, kteří vám rádi zodpoví všechny případné dotazy (redakce@myimage.cz).