Rok 2023 se pomalu blíží ke svému konci, proto je ten nejvyšší čas připravit se a patřičně se naladit na příjemné události roku nadcházejícího. A právě jednou z nich je Ples Ostravské univerzity! Ten se bude konat 15. března – a bude plný zajímavých změn! Zcela nově se setkáme na univerzitní půdě, a to v City Campusu OU, konkrétně v Hale míčových sportů.

„Po osmi letech zcela měníme koncept plesu. Ještě ten loňský byl takzvaně reprezentativní, konal se ve Starých koupelnách, kde tomu ale odpovídala i výše ceny vstupného. Letos přecházíme na ples univerzitní, naším cílem je mnohem více otevřít celou akci i studentům. I přesto, že budou ceny nižší, se ale návštěvníci mohou těšit na vysokou kvalitu všech služeb – od skvělých hudebních i tanečních vystoupení, až po vynikající jídlo a nápoje,“ uvedl vedoucí Centra marketingu, komunikace a popularizace OU Adam Soustružník.

Těšit se můžete na velký profesionální taneční parket, skvělé drinky, milá setkání a přátelskou slavnostní atmosféru. To vše za hudebního doprovodu multižánrového orchestru The People nebo violoncellového tria s originálním názvem Osamělé palačinky.

Na plese rozhodně nemůže chybět tanec! Toho si u nás užijete – kromě prostoru pro vaše jedinečné taneční kreace bude totiž připravena i speciální taneční show a workshop taneční školy MG Dance pod vedením finalisty letošních Star Dance Kuby Mazůcha.

Jaké zážitky vám z proplesané noci zůstanou, bude do velké míry záležet na vás samotných. Na štěstí bude zase záležet, jestli vyhrajete hodnotnou cenu z losovačky. Památku v podobě fotografie si každopádně z magického fotokoutku odnesete.

Energii v pozdních hodinách na plese rozvíří DJ, který potěší nejen fanoušky elektronických žánrů, ale i všechny příznivce dobré a taneční nálady.

Sledujte OU@live a univerzitní sociální sítě, kde brzy doplníme další informace. Do té doby si ale rozhodně nezapomeňte do kalendářů nadepsat dvě zcela zásadní informace: 15. března 2024 a Ples Ostravské univerzity.