Už za necelý měsíc se na ledové ploše Ostravar arény rozjede pořádná hokejová bitva. Jedenáctý ročník univerzitního souboje mezi týmy Ostravské univerzity a Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava přinese 15. října už tradičně skvělou zábavu a zajímavý doprovodný program. Vstupenky si můžete zakoupit dopředu online a ukázat, že stojíte za Ostravskou!

Zapište si do deníčků. Největší hokejová událost letošního podzimu je tady – 15. října v 18:30 v Ostravar aréně propukne 11. ročník Ostravského hokejového derby.

Letos v květnu hostilo stejné místo Mistrovství světa v hokeji. V říjnu bude ledové kluziště patřit univerzitnímu Ostravskému derby! V loňském roce si na vítězství Ostravské univerzity nad svými soky z VŠB-TUO (5:3) našlo cestu rekordních 8 503 diváků. I letos organizátoři cílí vysoko – ostatně Ostravar aréna pojme bezmála 10 tisíc fanoušků!

Historicky vede VŠB-TUO nad OU 6:4. Ostravská univerzita ale ovládla poslední dva ročníky (historické výsledky a sestavy najdete na tomto odkaze). Dokráčí potřetí v řadě k titulu Krále Ostravy?