Nutriční terapie od těch nejpovolanějších

Autor: , 4. 8. 2016

Výzkumné obezitologické centrum Lékařské fakulty Ostravské univerzity nově nabízí služby nutriční poradny. Chystají se také vzdělávací akce a kurzy!

Budova Lékařské fakulty Ostravské univerzity v Ostravě-Zábřehu, ve které najdete i Nutriční poradnu.

Máte-li změnit svůj životní styl, nechte si poradit od těch nejpovolanějších: odborníků, kteří se zabývají výzkumem. Jednou z možností je Výzkumné obezitologické centrum Lékařské fakulty Ostravské univerzity, které nově nabízí také služby nutričního terapeuta.

Poradenství zahrnuje hodnocení dosavadních stravovacích návyků a pohybových aktivit i vypracování komplexního doporučení pro redukci hmotnosti. Součástí poradenství je měření a hodnocení tělesného složení.

Více informací:

Nutriční poradna Výzkumného obezitologického centra Lékařské fakulty Ostravské univerzity

Ceník služeb Nutriční poradny