V návaznosti na loni ukončenou dostavbu objektu Pedagogické fakulty na ulici Fr. Šrámka v Ostravě – Mariánských Horách pokračují v letošním roce další úpravy napomáhající jak estetizaci prostředí v prostoru vstupu do objektu a před budovami, tak rozšíření služeb pro studenty, kteří mohou od začátku semestru využívat například občerstvení nabízené mobilní kavárnou v respiriu nebo prostor pro odkládání jízdních kol. Doufáme, že se v prostorách, kam se v příštím akademickém roce budou koncentrovat s výjimkou katedry studií lidského pohybu všechna pracoviště fakulty, budou studenti, pedagogové i další zaměstnanci cítit dobře a najdou zde inspirativní prostřední pro své studijní, tvůrčí a pracovní aktivity.

Fr. Šrámek