Už jste si na svůj mobil stáhli aplikaci Moje Ostravská? Tato nová, funkcemi nabitá appka vám výrazně zjednoduší a zpřehlední správu studia. Moje Ostravská totiž nabízí komplexní a uživatelsky přívětivý přehled o všem, co potřebujete vědět, a to včetně rozvrhu, zkouškových termínů, předmětů nebo interaktivních map univerzitních budov. Díky této aplikaci budete mít plnou kontrolu nad svým studiem a zůstanete informováni o všem důležitém, co se na univerzitě děje.

Pozor, aplikace Moje Ostravská neslouží pouze studentům, ale také vyučujícím. Ti se v ní dozví o všech nadcházejících událostech, zobrazí si svůj rozvrh i všechny vyučované předměty a k náhledu budou mít také seznam zapsaných studentů, kterým zapíšou skrze aplikaci výsledky zkoušek.

Vše přehledně na jednom místě

Mobilní aplikace Moje Ostravská vám přináší soupis probíhajících a nadcházejících událostí, což příjemně usnadní plánování vašeho podrobného časového harmonogramu. Navíc zde najdete přehledný rozvrh se všemi vašimi zapsanými předměty a zkouškovými termíny, a to včetně místa, kde probíhají. Veškeré informace tak získáte do pár sekund.

Zapsané předměty a všechny detailní informace včetně sylabů, anotací i jména vyučujících jsou taky v aplikaci umístěny. Díky tomu budete mít o všem patřičný přehled a lépe se předem připravíte na každý předmět.

Zkouškové termíny a upozornění

Na zapsanou zkoušku už nezapomenete, přehledně se vám totiž všechny zobrazí v mobilním rozvrhu. Díky tomu také snáze naplánujete všechny své povinnosti třeba ve zkouškovém období. Krásným bonusem je, že zkouškový termín můžete jednoduše zapsat nebo odepsat přímo v aplikaci.

Upozornění na začátek či konec přihlašování a odhlašování zkouškových termínů vám navíc vždy dá včas vědět, že byste zápisu zkoušek měli věnovat svou pozornost.

Aplikace Moje Ostravská nabízí ještě jeden druh důležitých notifikací – oznámí vám také zadání nové známky vyučujícími. U konce jsou tak večery strávené nekonečným obnovováním stránek, nová známka vám od teď automaticky pípne v kapse.

A pokud je konec vašeho studia na dohled, jistě oceníte i informace o vašich bakalářských či magisterských pracích a upozornění na obdržené posudky.

Budete neustále v obraze

Díky aplikaci Moje Ostravská vám tak už nic neunikne, a to ani akce a události, které sice se studiem přímo nesouvisí, ale zato s vysokoškolským životem rozhodně ano. Díky aktualitám budete vždy vědět, zda vás čeká některá z mnoha fakultních nebo univerzitních akcí – třeba zahájení nového akademického roku OUpener, Akademický den nebo třeba festival JSME OSTRAVSKÁ!

Věříme, že se aplikace Moje Ostravská stane vaším studijním parťákem, ve kterém snadno a na jednom místě najdete vše, co k organizaci svého studia potřebujete nebo by se vám třeba mohlo hodit.

Aplikaci si stačí stáhnout z App Store nebo Google Play a můžete začít využívat všechny funkce.

A pokud byste měli k appce jakékoliv připomínky nebo nápady ke zlepšení, využijte možnosti poslat jejím autorům zpětnou vazbu přímo v menu. Pomůžete tak nejen sobě, ale i vašim budoucím spolužákům!