Na světě je 2. číslo magazínu NOVUM_OU

Autor: , 27. 10. 2014

Stáhněte si elektronickou verzi 2. čísla magazínu Ostravské univerzity NOVUM_OU.

Tentokrát jsme magazín zaměřili na úspěšné absolventy i atraktivní studenty, na zajímavé mimoškolní, ale se studiem související aktivity.

Titulní strana . čísla magazínu NOVUM_OU

Uvnitř najdete řadu rozhovorů se zajímavými osobnostmi, spojenými s Ostravskou univerzitou: s jedním z nejznámějších evropských lettristů a pedagogem Fakulty umění Eduardem Ovčáčkem, s básníkem, laureátem letošní Státní ceny za literaturu a absolventem studia literární vědy na Filozofické fakultě Petrem Hruškou, s novopečeným studentem Přírodovědecké fakulty Danem Bártou nebo s vedoucím sportovní reprezentace Ostravské univerzity Radimem Kofránkem a jedním z jeho svěřenců – reprezentantem Markem Vančem.

2. číslo NOVUM_OU si můžete stáhnout zde >>>