Movember: Ostrava si nechává narůst knír!

Autor: Martin Sobotka , 5. 11. 2019

Ostrava se letos oficiálně připojuje k dalším českým městům, která si nechávají každoročně narůst knír a podpoří tak boj za mužské zdraví. A co je pro Vás připraveno?

Studenti medicíny si pro Vás pod záštitou IFMSA CZ Ostrava připravili v rámci projektu Movember Ostrava hned několik akcí! Rovnou příští středu, 13.11., za nimi můžete přijít do OC Nová Karolina a dozvědět se něco o samovyšetření varlat, podstatě nádorových onemocnění prostaty a varlat a obecně o celém významu „Movemberu“. Na místě, ale také celý měsíc na Instagramu, se můžete zapojit do fotosoutěže #movemberostrava2019 a vyhrát tak například poukaz do Barbershopu nebo třeba stylové pánské doplňky.

Na 14.11. je pro Vás připravena v 16:45 beseda v S-zóně OU (budova Univerzitní knihovny na ul. Bráfova 3) s onkologem MUDr. Jaroslavem Hájkem a bývalým onkologickým pacientem, zakladatelem Nadačního fondu nesoucí jeho jméno, Ing. Pavlem Novotným. Jelikož jde o otevřenou besedu, můžete si i Vy sami na hosty připravit jakýkoliv dotaz.

A aby toho nebylo málo, tak je pro Vás jako vyvrcholení celého dobročinného projektu připravená Movember párty! Ta se bude konat 20.11. v centru Ostravy v Barrák music club od 21:00. Vstupné na párty je dobrovolné.

Aktuální informace sledujte na Facebooku Movember Ostrava.