Generálním partnerem letošního plesu je obchodní řetězec Kaufland, který si přímo na plese postaví stánek s občerstvením. S každým nákupem přitom pomůžete dobré věci! Kaufland se totiž rozhodl veškeré výdělky z plesu darovat ostravské organizaci Tutorie, která je zaměřená na doučování dětí ze sociálně znevýhodněného prostředí v Ostravě a dalších městech Moravskoslezského kraje.

Díky dalším partnerům, jako je AGORA plus, Atelier Simona Group, Bystroň Group, Gerflor, Hotel U Růže a ZK Design je letošní hlavní cenou losovačky pořádná televize. Inu považte: s úhlopříčkou 165 centimetrů a 4K UltraHD můžete mít doma zařízení, ze kterého se streamovací služby sledují jinak…

Podobně se ke studentskému životu hodí taky párty reproduktor, který do losovačky darovala společnost 3D Promo. Praktickou část v losovačce obstarají třeba domácí pomocníci od ABACUS Elektro: multifunkční hrnec, robotický vysavač nebo kontaktní gril.

Knihomolové mohou své štěstí pokusit ve snaze získat knihy z OUshopu či Nakladatelství Academia. Univerzitní obchůdek navíc do losovačky daroval parádní kousky z univerzitní kolekce oblečení. K oděvu patří i vhodné doplňky, třeba dřevěné šperky z dílny BeWooden. I ty bude možné získat, pokud se v osudí objeví správné číslo.

Na přehlídce skvělých cen v losovačce se podíleli velkou měrou její hlavní partneři Cool Camp, Colliery Crossfit a VIDAPRINT. Pořádně zajímavé ceny darovali také děkanové: poukazy do restaurace Stračena, poukazy na nákup v Zámecké medárně nebo dokonce wellness pobyt na Čeladné. V losovačce bude ale i mnoho dalších cen partnerů!

Ceny do losovačky univerzitního plesu darovali: Bordeaux Fest, Deluxe Flowers, Firemky.cz, Forkys, FunGolf, HC Oceláři Třinec a HC Vítkovice Ridera, Happy Tofu, Jipast, Kampus Palace, Kilpi, KiKafe, Komínexpress, Komorní scéna Aréna, Kotala Interiors, Kultura-Jih Ostrava, KSLP, LeoExpress, Laser Game Aréna Ostrava, Mary Kay, Moneta Money Bank, mPromo, Národní divadlo Moravskoslezské, Nextbike, Nutriční poradna LF OU, Oktarína, OVAK, RF-Hobby, Passion For Food, Pluxee, Stop and Enjoy, The Chamber a VŠB-TUO.

Na webu rezervace.osu.cz si necelý týden před plesem můžete zakoupit ještě lístky na stání. Na webu je také možnost rezervace večeře – a věřte, že vybírat lze z opravdových specialit. Pro milovníky osvědčené klasiky máme v nabídce řízek s bramborovým salátem nebo poctivý guláš. Pokud jste fanoušky zahraniční kuchyně, volbu směřujte třeba na speciální poke bowly. A nebojte, nezapomínáme ani na vegetariány a vegany. Jestli chcete mít jistotu, že se teplou večeří na plese posilníte, rozhodně si jídlo objednejte předem, a to pouze do 10. března – na místě bude k zakoupení pouze omezené množství porcí.