Organizace AIESEC spolupracuje s OSN na zahraničních praktických stážích pro studenty a ročně vysílá přes 500 studentů z ČR, kteří se aktivně podílejí na projektech, jenž pomáhají udržitelnému rozvoji dané země. Student proto získává nejenom praxi v zahraničí, která mu pomůže v osobním i kariérním rozvoji, ale také certifikát od OSN o Cílech udržitelného rozvoje.
Proč jet na stáž?
Stáž ti nabízí možnosti seberozvoje, zážitky, poznávání nových kultur, zlepšování komunikačních a prezentačních dovedností v angličtině. A především praxi a certifikát, který si dáš do životopisu. Stáží je obrovské množství a vybere si tu svou opravdu každý.
Proč je to výhodné?
Každá námi doporučená stáž zaručuje ubytování v dané lokalitě a ty nejlepší i jedno teplé jídlo denně. Pobyt na 6 týdnů v zahraničí ve tvé vysněné exotické zemi proto vyjde za babku.
Jak to funguje?
Zaregistruješ se na portále https://aiesec.cz

1. Spojíš se s Ostravskou pobočkou, kde ti ochotní členové pomohou najít tu nejlepší stáž
    3. Projdeš pohovorem se zahraniční pobočkou AIESEC
  2. Podepíšeš smlouvu a zaplatíš manipulační poplatek 4900,-
  3. Projdeš přípravným seminářem, nastavíš si své cíle a vlastní rozvojový plán
  4. Vyrazíš na stáž!

Pokud tě možnost zahraničních stáží zaujala, neváhej se registrovat !
www.aiesec.cz