Janáčkova filharmonie Ostrava: Vyladěné slevy pro studenty

Autor: , 6. 5. 2019

Všichni milovníci kultury, umění a kvalitní hudby mohou zajásat! Janáčkova filharmonie Ostrava si pro vás připravila neuvěřitelné slevy na koncerty ve výši 50% a 80%!

Janáčkova filharmonie Ostrava si pro  všechny studenty, kteří jsou zároveň držiteli karty ISIC, připravila neodolatelné slevy na koncerty ve výši 50% a 80%. Slevy se nevztahují na koncertní řady označené G/Cyklus Gong a M/Mimořádné koncerty. Vstupenky se slevou 80% je možno zakoupit pouze osobně v Janáček pointu, jež se nachází v Domě kultury města ostravy, popřípadě na oficiálních webových stránkách JFO. Na ostatních prodejních místech, jež jsou uvedeny níže, můžete po předložení průkazu ISIC uplatnit slevu ve výši 50%.

Vstupenky je možné zakoupit osobně na následujících místech:

• Janáček point (DKMO) – sleva 80%
  • Ostravský informační servis – sleva 50%
  • Cestovní agentura Poslední šance (Poruba) – sleva 50%
  • Městské informační centrum Havířov – sleva 50%
  • Městské informační centrum Orlová – sleva 50%
  • Beskydské informační centrum Frýdek-Místek – sleva 50%
  • Beskydské informační centrum Frýdlant n. Ostravicí – sleva 50%
  • Informační centrum Kopřivnice – sleva 50%
  • Turistické informační centrum Frenštát p. Radhoštěm – sleva 50%

Dovolujeme si vás také pozvat na nejbližší koncert filmové hudby Klasika na plátně, který se uskuteční již ve čtvrtek 9. května v 19.00. Příjemným, kulturou nabitým večerem vás provedou dvě ostravské ikony – Vladimír Polák a Lada Bělášková. Těšit se můžete i na hvězdu pěvecké scény Patricii Janečkovou. Zazní nesmrtelná hudební klasika z Kmotra, Jamese Bonda, Star Wars či třeba Harryho Pottera. Nenechte si ujít nezapomenutelný hudební zážitek doslova za hubičku!