Instagramové Live Q&A, neboli Otázky a Odpovědi, jsou jedinečnou příležitostí pro všechny zájemce o studium na Ostravské pokládat své otázky přímo současným studentům všech fakult, a to z pohodlí svého domova, z kavárny nebo třeba z gauče od babičky. Stačí se ve správný čas připojit na instagramový účet @ostravska_uni a napsat svůj dotaz nebo vzkaz připojeným studentům, kteří budou postupně odpovídat.

Za neformální atmosféry se tak dozvíte odpovědi na vše, co vás bude zajímat. Jaké studentské organizace na fakultě působí? Jak je to s přijímačkami? Budu mít povinnou nějakou praxi? Co dělat po škole v Ostravě? Stíháte při studiu i brigádu? Mám možnost si na univerzitě někde zacvičit? To je ukázka několika málo dotazů, na které jsme v loňských letech odpovídali. Pokud vás na ně zajímají odpovědi, připojte se a zeptejte se!

Kdy se máte připojit?

27. února 2024
🟩 17:00–18:00 Přírodovědecká fakulta
🟦 18:30–19:30 Lékařská fakulta

28. února 2024
🟪 17:00–18:00 Filozofická fakulta
🟨 18:30–19:30 Fakulta sociálních studií

29. února 2024
🟥 17:00–18:00 Fakulta umění
🟧 18:30–19:30 Pedagogická fakulta

Tak neváhejte a zapište si do diářů své termíny!

Rozhodně doporučujeme sledovat profil @ostravska_uni již teď, kromě informací o Live Q&A tam najdete pravidelné info ze života na Ostravské, fotky z nejrůznějších studentských i celouniverzitních akcí nebo odkazy na zajímavé články.

Na Ostravské začne tvůj jedinečný životní příběh! Mrkni na web pro zájemce o studium

Přihlášky je možné podávat do 15. března

Pokud máte specifické otázky zaměřené na konkrétní studijní programy, doporučujeme se obrátit přímo na studijní oddělení příslušné fakulty. Pokud si nejste jistí, kam svůj dotaz směřovat, můžete se s naší univerzitou spojit i prostřednictvím sociálních sítí, ať již prostřednictvím InstagramuFacebooku, nebo sítě X, ještě donedávna nesoucí jméno Twitter.

Zásadním krokem k nastartování jedinečného životního příběhu je podání přihlášky na svůj vysněný obor na Ostravské univerzitě. Přihlášky se podávají elektronicky, a to do 15. března 2024.

Více informací, stejně jako přehled studijních oblastí a jednotlivých programů, najdete na webu studujOstravskou.cz.