Zkušený lektor a personalista Vladislav Kos vás provede procesem hledání práce od A do Z. Cílem interaktivních workshopů je získat dovednosti pro orientaci v nabídkách na pracovním trhu a zdokonalit svou sebeprezentaci při žádostech o práci  a na osobních pohovorech – zkrátka při všech aktivitách, nutných pro získání vysněné práce.

Oba workshopy jsou určeny pro studenty i absolventy Ostravské univerzity a proběhnou v budově Welcome centra na Mlýnské ulici 6. a 8. června. Ti, kdo nebudou moci dorazit osobně, se mohou zúčastnit i online. V obou případech je nutná pouze registrace v kariérním portálu JobTeaser.

ŽIVOTOPIS, A CO VÍC? Jak pracovat s daty, inzeráty a reakce na ně | pondělí 6. června od 8:30 | délka kurzu je 3,5 hodiny

• Co chci já a co chtějí „oni“
  • Jak pracovat s informacemi a nalézt práci snů
  • Nabídky práce, čtení mezi řádky
  • Životopis – dokument, který žije
  • Motivační a průvodní dopis a jak na ně
  • Ideální prezentace na trhu práce
  • Čtení mezi řádky

POHOVOR JAK SE PATŘÍ – Sebeprezentace v akci | středa 8. června od 8:30 | délka kurzu je 3,5 hodiny

• Kdo je připraven není překvapen
  • Minulost + současnost = budoucnost
  • Trh práce je prostě TRH
  • Telefonní pohovor – oříšek k rozlousknutí
  • Pohovor – jak se připravit, zapůsobit a zvítězit

Lektor: Mgr. Vladislav Kos

Personalista, lektor, psycholog, improvizační herec a zdravotní klaun. Vede improvizační školu Improacademy. Aplikuje improvizační techniky v oblasti osobnostního rozvoje a je spoluautorem metodiky Impro lingua využívané při jazykovém vzdělávání. V pozici lektora se specializuje na tréninky kompetencí jako je improvizace, komunikace, prezentace, týmová spolupráce, nábor pracovníků, vedení, motivace a hodnocení. Pracuje systémem learning by doing. Má za sebou působení na pozicích manažer personální společnosti, ředitel neziskové organizace. Má bohaté zkušenosti v oblasti improvizačního divadla, pracovní diagnostiky a vzdělávání. Synergicky využívá všech dosažených životních zkušeností.