Poradenské centrum Ostravské univerzity připravilo sérii workshopů studentům na míru. Všechny tyto praktické kurzy spojuje jedno velké téma: učení. Workshopy jsou určeny zájemcům z řad studentů OU, kteří chtějí zefektivnit svoji studijní přípravu.

Zjistěte, jaký jste studijní typ, a pomozte tak vědomostem, aby vám lépe skákaly do hlavy. Vytvořte si ty správné podmínky, ve kterých bude učení hračka. Naučte se spoléhat více na své vědomosti a méně na taháky. Možná vám připadají odborné texty moc složité a nesrozumitelné. Poradíme vám, jak na ně. Samozřejmě chápeme, že není možné se celé dny a noci jenom vzdělávat. Ukážeme vám proto i nápady na relaxační techniky. Co ale dělat, když se pro samé odpočívání nestíháme učit na zkoušky? Tohle všechno, a ještě mnohem více, se dozvíte během workshopů Poradenského centra. Nepropásněte je.

A jakých workshopů se tedy můžu zúčastnit?

Je jen na vás, kterého a kolika kurzů se zúčastníte. Pokud však budete vědomosti čerpat pravidelně, ještě vás za to odměníme. Při účasti na 8 a více kurzech získáte nejen ucelené vědomosti a praktické rady k tématu učení, ale také certifikát o absolvování, balíček individuálních konzultací s poradci, originální osobní zápisník s bonusovými informacemi a v neposlední řadě interaktivní zpětnou vazbu.

Tak na co ještě čekáte?

Přihlásit se můžete prostřednictvím kariérního portálu OU Job Teaser, kde najdete i bližší podrobnosti o jednotlivých kurzech. Mrkněte na FB událost, která vám workshopy včas připomene.

Kurzy povedou: