Dr. Jan Svoboda je uznávaný odborník v oblasti školní a pedagogické psychologie, jeho vědomosti a dovednost je předávat zážitkovým způsobem však dokážou vtáhnout do světa lidské mysli a podvědomí každého.
Přijďte se seznámit s další výraznou osobností Ostravské univerzity. 9. května 2016 od 17 hodin v kavárně Maryčka v Provozu Hlubina ve vítkovickém industriálním prostoru budete mít možnost setkat se s tímto psychologem a psychoterapeutem s mnohaletou praxí, který nyní působí na katedře školní a pedagogické psychologie na Pedagogické fakultě Ostravské univerzity.
Během této přednášky pomocí zástupného materiálu (drobných kamínků) získáte nástroj, který vám dokáže pomoci v mnoha životních situacích, kdy je nezbytné pochopit motivaci a činy jiných lidí, třeba partnera, dítěte nebo spolupracovníka. „Technika je vedena beze slov, nic není zveřejňováno. A přijde pochopení rozdílu mezi vzdělaností a moudrostí,” dodává dr. Jan Svoboda.
Těšíme se na vás na další z cyklu přednášek Science Café v režii Ostravské univerzity, tentokrát v novém prostředí této netradiční kavárny. Na menu bude kromě poznání také výborná káva a domácí dobroty Maryčky.
Vstup na přednášku je zdarma a facebookovou událost naleznete zde.