Jak prožít rozdíl mezi moudrostí a vzdělaností?

Autor: , 3. 5. 2016

Pár drobných kamínků může přinést cenné poznání. Přijďte si vyzkoušet na vlastní kůži rozdíl mezi moudrostí a vzděláností v interaktivní přednášce psychologa Jana Svobody.

Pár drobných kamínků může přinést užitečné poznání. Přijďte si to zkusit!

Dr. Jan Svoboda je uznávaný odborník v oblasti školní a pedagogické psychologie, jeho vědomosti a dovednost je předávat zážitkovým způsobem však dokážou vtáhnout do světa lidské mysli a podvědomí každého.

Přijďte se seznámit s další výraznou osobností Ostravské univerzity. 9. května 2016 od 17 hodin v kavárně Maryčka v Provozu Hlubina ve vítkovickém industriálním prostoru budete mít možnost setkat se s tímto psychologem a psychoterapeutem s mnohaletou praxí, který nyní působí na katedře školní a pedagogické psychologie na Pedagogické fakultě Ostravské univerzity.

Během této přednášky pomocí zástupného materiálu (drobných kamínků) získáte nástroj, který vám dokáže pomoci v mnoha životních situacích, kdy je nezbytné pochopit motivaci a činy jiných lidí, třeba partnera, dítěte nebo spolupracovníka. „Technika je vedena beze slov, nic není zveřejňováno. A přijde pochopení rozdílu mezi vzdělaností a moudrostí,” dodává dr. Jan Svoboda.

Těšíme se na vás na další z cyklu přednášek Science Café v režii Ostravské univerzity, tentokrát v novém prostředí této netradiční kavárny. Na menu bude kromě poznání také výborná káva a domácí dobroty Maryčky.

Vstup na přednášku je zdarma a facebookovou událost naleznete zde.