Vysíláte studenty na mobility do světa? Chcete se lépe orientovat v programech, které jim OU nabízí, nebo posilovat vztahy se zahraničními akademiky a univerzitami? Rádi byste pro své studenty vytvořili mezinárodní prostředí na své katedře nebo byste se skupinou studentů vyjeli na kratší výukovou či dobrovolnickou mobilitu? Na OU i mimo ni existují možností, jak tyto aktivity zafinancovat.

Centrum mezinárodní spolupráce v listopadu otevírá nové výzvy mobilitních programů VIA, OU Aid, To Be In, a proto srdečně zve všechny akademiky ve čtvrtek 24. 11. 2022 od 10 do 16 hod. do kavárny Welcome Centra OU (Mlýnská 5) na IN Day. Kromě prezentací k aktuálním výzvám budeme individuálně konzultovat Vaše nápady a záměry nad kávou a občerstvením. Budete mít rovněž možnost si poslechnout praktické zkušeností svých kolegů – dozvíte se, jak zažádat o finance a realizovat výjezd se studenty v EU i mimo EU.

Program:

10:00 – 11:00 Mobilitní programy VIA, OU Aid

11:00 – 12:00 Zkušenosti kolegů: Krátkodobé mobility se studenty a jak na ně (BIP, faculty-led programy)

12:00 – 15:00 Individuální konzultace

15:00 – 16:00 Mobilitní programy VIA, OU Aid

Buďte s námi v kontaktu a registrujte se na tomto odkazu.

Těšíme se na setkání s Vámi,