Gratulační koncert pro profesora Zdeňka Golu

Autor: , 21. 2. 2019

Koncert pořádá agentura Presto ve spolupráci s Fakultou umění ve středu 20. 3. 2019 v 18:00 v sále Slezskoostravské radnice

Fakulta umění spolu s uměleckou agenturou Presto si Vás dovolují pozvat na “Gratulační koncert” pro prof. Zdeňka Golu u příležitosti jeho významného životního jubilea. Během slavnostního večera vystoupí někteří absolventi oslavence a také bude uvedena kniha s titulem „prof. Zdeněk Gola a jeho pedagogické mistrovství“, jejímž autorem je houslista a pedagog Fakulty umění Petr Maceček.

Koncert se uskuteční ve středu 20. března 2019 v 18 hodin v sále Slezskoostravské radnice.

Účinkují:

Martina Bačová, Petr Benda, Petr Grabovský, Petr Maceček, Jiří vodička – housle

Eliška Novotná, Alexandr Starý – klavír

Program: L. van Beethoven, E. Yaÿe, P. de Sarasate, L. Janáček

Vstupenky zakoupíte v předprodeji v Informačním centru Elektra a v den koncertu před jeho začátkem na místě.

Cena vstupenky: 100,-Kč

Z koncertu bude pořízen videozáznam, který si budete moci objednat (130,- Kč + poštovné).

Na setkání se těší a srdečně zvou

Alena Mazgajová Čechová (Fakulta umění) a Halina Františáková (Agentura Presto)