Geografové, hurá na adapťák!

Autor: , 1. 9. 2016

Jdete do prváku na geografii na Ostravské univerzitě? Potom si nenechte ujít adaptační kurz upečený právě pro vás vašimi kolegy ze Spolku studentů geografie!


Studenti geografie, pozor! Chystá se adapťák pro prváky.

Není nad to začít semestr s tím, že znáte své spolužáky. A právě to je smyslem adaptačních kurzů pro prváky – dát všem nováčkům možnost poznat se mezi sebou i s lidmi ze starších ročníků.

Adapťák pro geografy z Ostravské pořádá Spolek studentů geografie (SSG) – tedy studenti geografie z vyšších ročníků a bude se konat 16. – 19. 9. 2016 v Mladoňově blízko Šumperka.

„Kromě klasických seznamovacích her vyrazíme i do hor na túru, nebudou chybět párty ani grilovačky. Zároveň ale máme připraveny i přednášky o nočním životě v Ostravě, kde se dobře najíst, kde se levně ubytovat a podobně. Na programu jsou i rady týkající se studia,“ uvádí Ester Polková, jedna z organizátorek akce za SSG.

Na adapťák se mohou zájemci hlásit u Ester Polkové nebo Tomáše Grmely (kontakty najdete v níže přiloženém letáku). Cena za kurz je 1800 Kč a zahrnuje ubytování na pokojích a stravu 5x denně.