FOTOGALERIE: Večeře zaměstnanců Ostravské univerzity

Autor: , 10. 10. 2018

Přinášíme foto-ohlédnutí za slavnostním setkáním zaměstnanců Ostravské univerzity, které proběhlo minulý týden v úterý při příležitosti 100. výročí založení Československa.


Galerie PLATO v úterý 2. října 2018 ožila netradičním děním. Přímo mezi vystavovanými exponáty se konalo slavnostní setkání zaměstnanců Ostravské univerzity spojené se společnou večeří. Při příležitosti oslav 100. výročí založení Československa nechyběl tematicky laděný doprovodný program v podobě historického videa, které připomnělo české dějiny celého století.

Večer pak uzavřelo představení třináctinásobného držitele světového rekordu v netradičním oboru: bublinářství. Matěj Kodeš ve své bubble show vytvářel neuvěřitelné vzory a kombinace, které místy připomínaly spíše krajku než to, co známe z bublifuku. A po jeho vystoupení se mohl každý na chvíli vrátit do dětství v jeho workshopu.

Doufáme, že vám chutnalo, že jste se dobře bavili a odcházeli s novou energií a dobrou náladou. A přejeme vám, aby vám vydržela po celý akademický rok.

FOTO: Filip Zvěřina