Jaký byl OUpener 22/23? Zkrátka skvělý! Jsme rádi, že vás chladné a potenciálně deštivé počasí neodradilo – na oplátku byl každý návštěvník odměněn nejen nabitým programem, ale také pohledem na krásnou duhu. Ukázali jste, že nejste z cukru, a to se nám na vás líbí! Na OUpeneru jste se potkali se svými kamarády, zároveň jsme viděli spoustu tváří z prvních ročníků, které se seznámily se svými staršími kolegy. A za to jsme rádi, protože právě s tímto cílem akci Studentský klub Áčko ve spolupráci s Ostravskou pořádal.

Moc všem děkujeme, vytvořili jste úžasnou atmosféru, díky které jsme si akci společně bezvadně užili. Připomeňte si interprety, stánky studentských organizací a zkrátka celou akci na fotkách níže. Už teď se nemůžeme dočkat, až se spolu zase všichni potkáme. A že tento semestr ještě budeme mít příležitostí!

Mimochodem, co děláte 30. září? Přijďte za námi prozkoumat nejen lidské smysly na Noc vědců. Je to sice akce klidnější, ale o to více zajímavostí a nových informací se tady dozvíte. Budeme se na vás těšit!

A teď už ty fotky z OUpeneru 22/23: