Druhý díl publikace Valašsko – historie a kultura připomíná obživu tamních lidí

Autor: , 8. 10. 2019

Zveme na prezentaci publikace, která vyšla v srpnu letošního roku.

Filozofická fakulta Ostravské univerzity a Národní muzeum v přírodě vydali druhý díl úspěšné publikace, která mapuje kulturu a historii na Valašsku. Tentokrát se autoři zaměřili na proměny způsobů obživy tamních obyvatel za posledních 100 let.

Druhý díl publikace: Valašsko – historie a kultura II. Obživa, vyšel v srpnu letošního roku a podíleli se na ní Svatava Urbanová, Lumír Dokoupil, Jakub Ivánek a Pavel Pumpr.

Kniha bude čtenářům slavnostně představena v prostorách Národního muzea v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm (konferenční sál v patře vstupní budovy areálu, ul. Palackého 634) ve středu 16. října v 16:00.

Srdečně vás zveme. Více se o publikaci můžete dočíst v článku na webových stránkách Filozofické fakulty.