Duševní pohoda je důležitá pro spokojený život, a i když je někdy mylně považována za samozřejmost, je nutné se o ni umět starat. A kdy jindy bychom měli toto téma otevřít než po náročném zkouškovém období a na startu nového semestru plného dalších výzev? Na připravených online workshopech se od odborníků dozvíte spoustu zajímavých informací o psychickém zdraví, vyzkoušíte ověřené relaxační techniky nebo zjistíte kde hledat pomoc, když není dobře. Naživo pak budete moci s Davidem Tichým z Krizového centra probrat základy krizové pomoci a doktor Jan Svoboda vás přiblíží o další krok k úspěšnému seberozvoji.

A protože základem duševní pohody je umět (si) vydechnout a uvolnit se, nebude chybět ani zdravé cvičení pro studenty i zaměstnance. Pokud relaxujete raději kreativně, nadchne vás výtvarný workshop „Grafika z kuchyně“ a dvoudenní kreativní dílny s tvorbou mandal a dalšími relaxačními technikami.

A pro ty, kdo by si rádi vyzkoušeli ne až tak tradiční způsoby relaxace, je připravena dramaterapie a hraní deskových her.

Naučte se něco nového o ostatních i o sobě, načerpejte síly, pobavte se, inspirujte se nebo vyzkoušejte nové aktivity. Dny psychohygieny jsou tady pro vás a my budeme mít velkou radost, pokud se na některé z aktivit společně setkáme.

Podrobný program Dnů psychohygieny je připraven na stránkách Poradenského centra OU. Registrovat se na jednotlivé aktivity můžete prostřednictvím platformy JobTeaser. A pokud nechcete nic propásnout, sledujte nás na Facebooku nebo na našem Instagramu, kde sdílíme všechny aktuální informace a pozvánky.