Navíc na vás tento rok čeká nabitý program! Pořádné rockové pecky, ale i ploužáky můžete očekávat od doktorské kapely Hey! Po zbytek večera vás bude doprovázet notoricky známé duo skvělých DJs. Ano na mysli máme absolventy LF OU, Syncornoise. A pokud přijdete včas, uvidíte i ročníkové video, které studenti sami ve volných chvílích natáčeli.
Abyste nevyhládli, bude na místě připraven Food Truck od Mutant Fastfood, který dělá ty nejlepší burgery v širokém okolí. A nebojte, ani žízeň nebudete. Celý večer se můžete občerstvit u stánku Captain Morgan a nebo na baru, kde na vás čekají akční drinky. Komu by toto všechno nestačilo, může se alespoň nechat zvěčnit ve stylovém fotokoutku.
Chcete přijít? To vám nezbývá nic jiného, než si koupit lístek. Ten koupíte za zvýhodněnou cenu 80 korun ZDE. A nebo na místě za rovných 100 korun.
Co na sebe? Fantazii se meze nekladou. Kapelová trika, paruky, kožené bundy, glády a mnoho dalšího. Určitě vás ale pustíme dovnitř i v civilu.