Kdo jsme?

Younie (dříve Stavovská unie studentů) je studentská nezisková organizace s dlouholetou tradicí působící v Ostravě. Tým Younie se skládá z přibližně 20 nadšených studentů z VŠB a OU, kteří ve svém volném čase vymýšlejí a realizují své nápady. Pořádáme plno studentských akcích, které hýbou studentským životem v Ostravě.

Mezi nejznámější akce patří Vítání prváků, Studentský ples, Band Contest a především Majáles Ostrava, pořádaný každoročně na jaře. Majáles je zároveň posledním větším Majálesem, který je stále pořádán studenty. Zde studenti mohou získat mnoho zkušeností nejen s organizací, ale také s HR, PR, grafikou, dramaturgií či dokonce s řízením financí.

Součástí Younie je také: Rádio kolej (online rádio, které se vyskytuje na porubských kolejích) a Minigolf (zábavní areál nacházející na kolejích v Porubě). V případě zájmu o spolupráci kontaktuj: Rádio kolej: studio@radiokolej.cz; Minigolf: minigolf@younie.cz

Koho hledáme?

• PR, marketing: Říkají ti rodiče, že bys měl občas vypadnout od počítače a trochu se jít provětrat? U nás taková slova neuslyšíš. Hledáme blázna do sociálních sítí a propagace.
  • Grafika, design: Kreslíš si rád/a a navrhuješ plakáty? Dokážeš převádět myšlenky do reálných výtvorů? Vítej v našem týmu!
  • Organizace aktivit: Jen ty vdechneš akci život? Rád plánuješ a organizuješ? U nás dostaneš prostor.
  • Fundraising: Komunikace a práce s lidmi ti není cizí? Umíš dosáhnout svého a chceš získat nové kontakty? Hledáme parťáka, co bude komunikovat s našimi sponzory.
  • Finance a administrativa: Máš rád čísla a pořádek? Myslíš si, že rozpočty akcí zvládneš levou zadní? U nás tě rádi přivítáme!
  • IT: Považuješ se za Webmastera a zkratky jako PHP, HTML, CSS nevnímáš jako překlepy? Tak to tě potom chceme!

Bojíš se, že na to nebudeš mít čas? Všechny pozice se dají zvládnout při studiu i práci. Časová náročnost se odvíjí podle složitosti pořádaných akcí a tvé angažovanosti. Nováčkům je vždy nabídnuta pomocná ruka zkušenějších.

V Younii si každý přijde na své, od realizace svých nápadů, přes získání praxe při studiu, až k nalezení nových přátel! Nevadí, že nemáš zkušenosti, my tě všechno naučíme! Takže neváhej a napiš nám!

Kontakty:

• e-mail: nabor@younie.cz