ČAH 2018: Ostravská univerzita získala 9 medailí

Autor: , 2. 8. 2018

Z letošních Českých akademických her přivezli sportovci z Ostravské univerzity celkem 9 medailí. Gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci!

„Co do počtu sportovců byla letošní výprava Ostravské univerzity relativně skromná, avšak efektivita byla vynikající. Šestnáct studentů letos vybojovalo celkem 9 medailí, a to je obrovský úspěch,“ uvádí šéf sportovní reprezentace Ostravské univerzity Michal Sebera z katedry studií lidského pohybu.

Zlatou medaili vybojoval Jakub Solnický ve squashi, stříbrné medaile převzali Zuzana Bláhová (badminton), Zdeněk Vaněčka a Zuzana Tioková (plavání), Kamila Sikorová (stolní tenis – hned třikrát druhé místo), a Michal Janíček (vzpírání) a jediný bronz získal Jan Malůš (plavání).

Sportovcům děkujeme za výbornou reprezentaci Ostravské univerzity a přejeme mnoho úspěchů ve studiu i v kariéře. A pokud třeba i vy vynikáte ve sportu a máte zájem svou alma mater reprezentovat, neváhejte se na příští ročník ČAH přihlásit právě u Michala Sebery.