Tento článek byl zařazený do rubriky Archvív. Informace nejsou již aktuální!

Milé studentky a studenti, svou barvu na univerzitě jste si už vybrali, teď je načase přibarvit i vaši budoucí kariéru. Náš hvězdný tým z Poradenského centra pro vás pilně připravuje první ročník zbrusu nového kariérního festivalu Za KariérOU, který ovládne prostory auly Ostravské univerzity již v úterý 14. května od 9.00 do 15.00. Vítáni jsou všichni studenti, absolventi i zájemci z široké veřejnosti.
Zapomeňte na nicneříkající letáky a pochybné inzeráty! Na našem kariérním festivalu vás čeká nespočet potenciálních zaměstnavatelů z pestrých odvětví, kteří doslova dychtí po nových talentech. To ale ani z daleka není všechno! Na místě budou přítomny i významné osobnosti, které se již nějaký ten pátek hřejí na výsluní. Muzikant Dan Bárta vám třeba prozradí, jak se přeškolil na lovce vážek, do tajů úspěšných pohovorů proniknete s psycholožkou Evou Gladyszovou a Richard Conaway vás vezme na dobrodružnou cestu kolem světa. Mimo jiné dostane příležitost otestovat své jazykové znalosti, odnesete si profesionální fotografii na CV a vyzkoušíte si i job dating. Těšte se na celých šest barevných zón s plně nabitým programem!
Zelená zóna – Hydepark
Komu se nelení, tomu se zelení! Známé tváře a experti z rozmanitých odvětví se s vámi podělí o svůj příběh i know-how.
Fialová zóna
Někdo to rád IT! Troufnete si během jedné hodiny projít pohovory se sedmi různými IT firmami? Připravte si pořádnou dávku kariérního šarmu, třeba se z první schůzky v rámci job dating dostanete na další metu!
Tyrkysová zóna – Mind wellness
Rozhodně nesmíte minou zázemí našich nejjasnějších hvězd z Poradenského centra OU, na které se můžete obrátit s dotazem i srdcebolem ať už z kariérní, sociální či studijní oblasti.
Červená zóna – Prezentace firem
Nepromeškejte šanci poznat svého budoucího zaměstnavatele! Seznam vystavovatelů zveřejníme již brzy!
Modrá zóna – Kariérní tuning
Projděte se po pomyslném červeném koberci a nechte se alespoň chvíli hýčkat profesionální vizážistkou a fotografem – obratem na mail dostanete svou fotografii do CV. Samozřejmě vše zdarma! Následně vám pomůžeme doladit vaše životopisy a vyšperkujeme s vámi i profil na LinkedIn.
Oranžová zóna – Talk show
Oprah tentokrát sice nepřijede, zato naši úspěšní absolventi ano! Přijďte si poslechnout tipy, triky i inspirativní příběhy z úst těch nejpovolanějších!
Žlutá zóna – Chill-out
Kafe. Jídlo. Slov netřeba.
Podrobné aktualizované informace naleznete na oficiálních webových stránkách Poradenského centra OU. Budeme se na vás těšit 14. května 2019 od 9.00 v aule Ostravské univerzity na ul. Českobratrská (budova B)!
FB událost
logolink eu op vvv msmt