Tento článek byl zařazený do rubriky Archvív. Informace nejsou již aktuální!

Koleje Vista jsou svým umístěním tou nejlepší volbou pro studenty Lékařské fakulty Ostravské univerzity – do kampusu mediků je to pár minut tramvají. Do centra se tramvají dostanete za 20 minut.
Vista se nachází v poklidně čtvrti Ostrava-Jih u Bělského lesa – velkého ostravského lesoparku. Toto místo je doslova protkané cyklostezkami a je vhodné k běhání. V pěší vzdálenosti je jedno z největších nákupních center v Ostravě: Avion Shopping Park.
Samotné koleje kromě základních služeb, jako je Wi-Fi, fitko zdarma, studovna nebo prádelna, nabízejí také stravování přímo v budově kolejí. A pokud jezdíte autem, oceníte u objektu i hlídané parkoviště. 
Ceny pokojů se v rozmezí tříd Economy – Lux pohybují od zhruba 2 000 Kč po  3 000 Kč a to včetně elektřiny, vody topení a internetu. Rozpis konkrétních kategorií a jejich cen naleznete v galerii pod článkem. Část pokojů prošla rekonstrukcí a má nové koupelny, celkově jsou pokoje plně vybaveny. Více informací najdete na webu rezidence nebo je získáte na telefonním čísle +420 597 221 103, kde si můžete svůj pokoj rovnou zarezervovat.