Tento článek byl zařazený do rubriky Archvív. Informace nejsou již aktuální!

V termínech 4. – 5. 11. a 25. – 26. 11. proběhnou dvě víkendové akademie zdarma, ve kterých budou mít studenti Ostravské univeizrty jedinečnou příležitost setkat se s odborníky z praxe, získat cenné kontakty a zvýšit tak svůj potenciál na trhu práce.
Máte příležitost vyzkoušet si assessment centrum nanečisto (moderní diagnostická metoda užívaná při výběrových řízeních), development centrum (mapuje kompetenční vybavenost zaměstnanců), dozvědět se jak na CV, jak správně prezentovat sám sebe a své dovednosti – a to z pohledu zkušených personalistů. Dalšími tématy bude také finanční gramotnost, projektové řízení, moderní management nebo PR.
Akademie probíhá ve výše uvedených termínech vždy ve dvou blocích: dopolední blok od 9.00 do 12.10, následuje obědová pauza (občerstvení je pro všechny účastníky zajištěno!) a odpolední blok od 13.15 do 17.00, který je pojat jako networking pro zájemce. Jde o mimořádnou příležitost jen pro studenty Ostravské univerzity, kterou dostali díky financím Moravskoslezského kraje z projektu Podpora zvýšení konkurenceschopnosti studentů Ostravské univerzity na trhu práce. Akademie se konají na ulici Jiřího Trnky 9, 709 00 Ostrava, v sídle firmy HERTIN s.r.o.
Je možné se přihlásit buď na jeden vybraný termín, nebo na oba. Přihláška je závazná, pokud se nebudete moci dostavit, je potřeba za sebe sehnat náhradu. Hlásit se můžete na emailu lucie.dokoupilova@osu.cz a maximum je 30 účastníků na jednu akademii (rozhoduje rychlost přihlášení).
Proto s přihlášením neotálejte a zajistěte si cenné informace a pohled zaměstnavatele, respektive jeho personalistů na to, jak by se měl uchazeč o práci prezentovat. Již brzy se vám to může velmi hodit!