Tento článek byl zařazený do rubriky Archvív. Informace nejsou již aktuální!

Už počtvrté se setkají zaměstnanci Ostravské univerzity při společné večeři a taky společenském večírku, který se bude konat 21. května od 17 hodin v Galerii PLATO v bývalém Bauhausu v centru Ostravy. Setkání, které dříve zahajovalo semestr v září, se letos bude konat již v květnu a bude pomyslnou tečkou a poděkováním všem zaměstnancům napříč fakultami a dalšími pracovišti za jejich práci pro Ostravskou univerzitu. Přesunutí na jaro není pouze pro tento rok, ale i pro léta následující. Srdečně vás jménem rektora Jana Laty zveme.
 „Univerzitu tvoří lidé, za každým jejím krokem vpřed jsou hodiny nebo stovky hodin práce jednotlivců, kteří se bohužel z velké části vůbec neznají. Proto je společná večeře přínosná, nabízí příležitost se setkat, probrat pracovní i nepracovní věci a vzájemně poznat ty, kteří spolu s námi tvoří současnost i budoucnost Ostravské univerzity,“ říká rektor Jan Lata.
Loni se večeře poprvé konala v Galerii PLATO a sešlo se zde téměř 500 zaměstnanců Ostravské univerzity. A protože prostor galerie současného umění sklidil velký úspěch a letos nabízí zcela nové expozice, můžete se i letos těšit na komentované prohlídky prostor galerie i další (nejen gastronomické) zážitky.

>> REGISTROVAT SE <<<

A pokud jste na téhle společenské akci ještě nebyli, podívejte se na video z loňské večeře zaměstnanců:
https://youtu.be/rPu1t1LdNC0
30 let svobody
Česko si letos připomíná významné výročí – uplynulo 30 let od Sametové revoluce v roce 1989, proto se i program Večeře zaměstnanců ponese v duchu připomínky důležitosti svobody nejen na té osobní, ale také na akademické úrovni.
Podrobný program celé akce se dozvíte v pozvánkách, které budou doručeny všem zaměstnancům Ostravské univerzity fyzicky vnitřní poštou.
Registrace je nutná
Na akci je nutné se registrovat předem online přes portál Ostravské univerzity (zde), symbolický registrační poplatek ve výši „sametových“ 30 korun můžete uhradit jako každoročně převodem na účet Ostravské univerzity. Letos máte nově také možnost zaplatit kartou. Ve výjimečných případech mohou zaměstnanci využít možnosti registrace fyzicky přímo na fakultách, rektorátu nebo ve Fakultní nemocnici Ostrava u těchto osob:
– FU: Hana Koudelná
– FSS: Monika Zielonková
– FF: Yvetta Jurová
– PřF: Lucie Žárníková
– PdF: Michaela Zmrzlíková
– LF: Helena Vávrová
– Fakultní nemocnice Ostrava: Michaela Baďurová
– Rektorát: Anna Štarhová
Registraci je potřeba stihnout do 18. května (online nejpozději do 23:59 hodin). Dvouchodové menu, vynikající dezerty, přípitek Univerzitním vínem Ostravské univerzity, oficiální pivo Ostravské univerzity IQač i veškerý doprovodný program je pro vás připraven zdarma. Další občerstvení bude pro vás k zakoupení za vstřícné ceny.
Budeme velmi rádi, když se stejně jako v minulých letech setkáme v hojném počtu a v příjemné atmosféře – neváhejte se domluvit s kolegy ze svého oddělení, ze sousedních kanceláří i jiných pater. Čím více členů posádky se bude znát, tím úspěšnější může být cesta Ostravské univerzity!