Tento článek byl zařazený do rubriky Archvív. Informace nejsou již aktuální!

Další ročník velkého Srazu absolventů Ostravské univerzity je tady. Multifunkční aula Gong v industriálním prostoru Dolní oblast Vítkovice se všem absolventům Ostravské univerzity (i jejich polovičkám) otevře 27. října 2016.
Těšit se můžete na barvitý program všech fakult Ostravské univerzity, kvalitní hudební zážitky (letos vystoupí jedinečná kapela Zrní, dále naše absolventka, ostravská chansoniérka Sylvie Bee a o závěrečnou párty plnou oblíbených hitovek se postará kapela Bublifunk), přátelskou atmosféru, prostor pro pracovní debaty i občerstvení formou teplého rautu, které je v ceně vstupenky. Program bude probíhat až do pozdních nočních hodin, nebude třeba spěchat domů – 28. října, tedy den po Srazu absolventů, je totiž státní svátek!
„Na první sraz absolventů dorazilo téměř 2 tisíce lidí a ukázalo se, že o akci tohoto typu je obrovský zájem. Nechtěli jsme ale, aby akce zevšedněla, proto jsme vyčkávali na vhodnou příležitost, a tou je právě 25. výročí založení univerzity,“ říká Adam Soustružník, organizátor předešlých i nadcházejícího Srazu absolventů OU a také současný tiskový mluvčí Ostravské univerzity.
Vstupenku si můžete pořídit prostřednictvím Portálu absolventů OU (www.absolventi.osu.cz), kde si svou vstupenku zarezervujete a následně pohodlně zaplatíte prostřednictvím internetového bankovnictví. S rezervací však neotálejte – počet míst je omezen!
Cena vstupenky je 200 korun pro absolventa, pro absolventa s doprovodem 350 korun. Vstupenku si nemusíte tisknout – ve vstupní hale Multifunkční auly Gong najdete dvě registrační místa, kde po předložení průkazu totožnosti obržíte originální visačku v barvě své fakulty. Areál bude otevřen již od 14:30, samotný program začne v 15 hodin a skončí až v nočních hodinách.
Sledujte facebookovou událost Srazu absolventů OU a nenechte si ujít novinky o této akci! Více informací najdete také na Portálu absolventů OU.
Černá Ostrava je dávno minulostí a za posledních pár let město prošlo neuvěřitelným vývojem. Jeho industriální minulost, která byla vždy skvrnou na jeho pověsti, se stává jeho silnou stránkou – bývalé železárny se mění na kulturní centrum plné koncertních sálů, sportovišť a kaváren. A Ostravská univerzita s ním jde ruku v ruce. Proto je Sraz absolventů a prodloužený víkend ideální příležitostí podívat se, co všechno se za tak krátký čas může odehrát v jednom městě a na jedné univerzitě,“ uvádí rektor Ostravské univerzity, profesor Jan Lata, který je sice původem z jižní Moravy, rychle se ale stal i ostravským patriotem.
Veškeré podrobnější informace o programu najdete v této informační brožuře:

Stáhnout (PDF, 1.75MB)