Mohlo by se zdát, že další web s nabídkami práce je zbytečný, máme jich přece několik. Job Teaser je ovšem více než jen pracovní portál„Kariérní portál mi byl představen kolegy z polské univerzity Politechnika Warszawska. Jeho přístupnost a variabilita mne zaujala, a proto jsem zjišťovala možnosti využití pro studenty Ostravské univerzity. Nabídky práce, stáží, workshopů a eventů, poradenství – vše na jednom místě,“ říká Kamila Hýbnerová, vedoucí Poradenského centra OU.

OU je první veřejná univerzita v ČR, která platformu spustí na své webové stránce. Doposud je využíván pouze zahraničními univerzitami, pro OU byl exkluzivně přeložen do češtiny.

Job Teaser je živá platforma průběžně plněná informacemi, pracovními nabídkami či eventy. Profily zde zveřejňují nejen firmy, ale také neziskové organizace, školy, divadla i organizace veřejné správy. Na své si zde přijde student či absolvent jakékoliv fakulty OU.

Uživatelé Job Teaseru si mohou zvolit, zda a jaké nabídky chtějí dostávat. Díky tomu se vždy včas dozví o čerstvých pracovních nabídkách a akcích nejen Poradenského centra.

Registrace bude brzy přístupná na hlavní webové stránce OU a na stránkách Poradenského centra. Nejsnadnější pak je stáhnout si aplikaci přímo do mobilního telefonu.

A abyste si udělali ještě podrobnější představu o tom, jak Job Teaser funguje, koukněte na toto všeříkající video: