Tento článek byl zařazený do rubriky Archvív. Informace nejsou již aktuální!

Reprezentační ples Ostravské univerzity. Legenda ostravské plesové scény plná vytříbené muziky, vynikajícího jídla a pití a v neposlední řadě taky neodolatelné Velké půlnoční losovačky, která nenechá nikoho chladným. Pokud ještě nemáte vstupenky, spěchejte na tickito.cz, velmi rychle mizí zejména místa k sezení. Pak už jen stačí nahodit účes nebo klobouk, protože dress code letošního ročníku je „Hlava v hlavní roli“, a vyrazit 15. února 2019 na 19 hodin do Dolní oblasti Vítkovice. Ples se koná ve Starých koupelnách bývalého Dolu Hlubina (BrickHouse). Hlavní hvězdou letošního plesu je držitel Ceny Thálie Tomáš Savka, kterého v Hlavním sále doprovodí hudebníci z muzikálového orchestr Národního divadla Moravskoslezského.
Program:
H L A V N Í  S Á L
19:25 / Úvodní slovo rektora
19:30 / Sunday Swing Orchestra
22:00 / Akrobatická show na šálách: Šálala
22:15 / Tomáš Savka a Big Band!!! Ostrava
00:00 / Velké pulnoční slosování
D O L N Í  S Á L
19:45 / Kobra Party Band Universal
23:25 / Taneční show a workshop s MG Dance
00:00 / Dr. Zeppelin & Matúš Tomala (Saxofon) *Koktejlový bar
B I G B A R
*Hlavní bar – veškerý sortiment nápojů a teplých i studených jídel
Co ale ze všeho nejvíce zajímá každého návštěvníka kteréhokoli plesu, to je půlnoční losovačka. A že letos bude mnoho důvodů, proč jí věnovat pozornost. Víkendový wellness pobyt na luxusní Čeladence, desetitisícový poukaz na pobyt dle vlastního výběru – na lyže nebo za vínem s coolcamp.cz, nádherné klobouky od Tonaku, spousta elektroniky, jako jsou tablety, tiskárny či LCD obrazovky, designové sety od IKEA, voňavé dobroty od banánové pekárny Bubba Chléb a spousta poukazů a vstupenek za kulturou, zážitky a vyhlášenou gastronomií.
Děkujeme proto generálnímu partnerovi, hlavním partnerům, dodavatelům i partnerům losovačky, které najdete níže v tomto příspěvku. Navíc vstupenky k sezení letos zahrnují také stokorunový poukaz na občerstvení dle vašeho výběru, ať už máte chuť na guláš nebo kanapky. Místa v hlavním sále tak včetně poukazu vyjdou na 500 korun, v Dolním sále na 450 korun a v BigBaru na 400 korun (poklidný sál bez živé hudby, ale zato s největším barem). Vytrvalí tanečníci si mohou pořídit vstupenky na stání, které vyjdou na 250 korun. Vstupenky si můžete pořídit několika kliknutími na tickito.cz. Budeme se na vás těšit již tento pátek v 19 hodin ve Starých koupelnách!

Děkujeme generálnímu partnerovi i hlavním partnerům Reprezentačního plesu Ostravské univerzity!


 

A děkujeme také partnerům letošní losovačky!