Tento článek byl zařazený do rubriky Archvív. Informace nejsou již aktuální!

Žádná hotovost, žádné platební karty. Jediným povoleným platidlem jsou plechovky Red Bull. Ty budou týmy měnit za přesun mezi jednotlivými zastávkami, ubytování, stravu, ale i za ty nejlepší zážitky na světě. Během minulých ročníků se studentům podařilo vyměnit plechovky např. za lístky na Ligu minstrů, noc v luxusním hotelu, anebo let helikoptérou. Často se za ně můžete naučit i surfovat nebo si skočit padákem. Jisté je však jedno – jeden týden, na který nikdy nezapomenete.

JEDEN CÍL A NEKONEČNĚ MNOHO ZAZÍTKŮ.

Registrace na toto dobrodružství je spuštěná a přihlásit se mohou všichni vysokoskolští studenti, kteří vytvoří trojčlenný tým a natočí parádní minutové video. Čtyři nejlepší party z České republiky vyrazí v dubnu 2020 na nezapomenutelnou a akční týdenní cestu napříč Evropou.
Přihlašování je spuštěné do 17. února 2020 na redbullcanyoumakeit.com.
Spojte tři cestování chtivé osobnosti, natočte vítězné kreativní video a registrujte svůj dream team. Budete tak ve hře o životní dobrodružství, které odstartuje 21. dubna 2020 z vícero evropských měst. Finálovou destinací je pro tento ročník Berlín. Čtyři týmy dobrodruhů z České republiky vyrazí na tuto sedmidenní cestu nabitou zážitky, stovkou kilometrů a soutěžními úlohami na checkpointech rozmístěných po více než 50 evropských metropolích. Tak co myslíte, Can YOU make it?