Tento článek byl zařazený do rubriky Archvív. Informace nejsou již aktuální!

Na stánku Ostravské to během Majálesu Ostrava 2016 žilo. Teplý čaj a káva přišel v chladném počasí vhod, lehátka zase navodila tu správnou majálesovou jarně-letní atmosféru i přes zataženou oblohu.
Hlavně se zde ale soutěžilo o ceny: gratulujeme všem, kteří prokázali vědomosti ze všech šesti oblastí spojených s našimi fakultami a odnesli si tak od Ostravské univerzity dárek. Také děkujeme těm, kteří přispěli na naši nástěnku hláškou. A že se některé opravdu povedly! I samy želvy Ninja, vítězové jedné z kategorií v průvodu masek, přišly přispět svým dílem: údajně „i želvy Ninja chtějí na Ostravskou”!
Doufáme, že jste si Majáles i přes nepřízeň počasí užili a už nyní se těšíme na další ročník, kde pro vás Ostravská opět bude mít kopu dárků.
A nezapomeňte, letos slavíme! Na Majálesu jsme oslavy 25. výročí univerzity teprve zahájili, pokračovat budeme už 22. června 2016 na Masarykově náměstí happeningem Jsme Ostravská!. Více informací nejen o oslavách najdete na našem výročním webu www.25.osu.cz.
Stavte se, budeme se na vás těšit!
Fotogalerie Terezy Gerthnerové