Tento článek byl zařazený do rubriky Archvív. Informace nejsou již aktuální!

Milí fandové Ostravské univerzity,
Ostravské hokejové derby je opět tady!
Jste hrdí na to, že studujete na naší univerzitě? Věříte, že i v letošním ročníku vyhraje naše univerzita? 25. března v 18.00 hodin se na porubském stadionu SAREZA střetnou týmy OU a VŠB-TUO. Přijďte podpořit naši univerzitu na Ostravské hokejové derby! „Tato akce není jen o hokeji. Bude to hlavně skvělá show a atmosféra, kterou dokážou vytvořit jen studenti. Po skončení zápasu bude opět after party, letos však pro více než 1500 lidí,“ uvedl Lukáš Hájek, člen organizačního týmu.
První ročník, který se uskutečnil loni v porubském stadionu SAREZA předčil i očekávání organizátorů. V bouřlivém kotli více než 4000 fanoušků z obou univerzit porazil výběr Ostravské univerzity své soupeře z báňské přesvědčivě 5:2.
„Tato nově vzniklá tradice ve zdravém soupeření mezi studenty obou univerzit se mi velice líbí. A nepochybuji o tom, že naši borci opět podají skvělý výkon a tento pohár zůstane i další rok na půdě Ostravské univerzity!“ povzbudil hochy velký fanoušek hokeje rektor prof. Jan Lata.
rektor Lata - hokejista 2
Podrobnější informace i možnost zapojení se do soutěží naleznete na Facebookové stránce i události Ostravského hokejového derby.
Lístky v předprodeji si můžete zakoupit ve studentském klubu Áčko na Hladnovských kolejích a na informacích v obchodním centru Forum Nová Karolina. „Cena lístků je 60 Kč v předprodeji a 80 Kč na místě, ale s ohledem na loňskou účast i současný zájem o lístky doporučujeme nenechávat nákup na poslední chvíli,” zdůrazňuje Lukáš Hájek.