Tento článek byl zařazený do rubriky Archvív. Informace nejsou již aktuální!

Čtvrtletník OU@LIVE je nové periodikum Ostravské univerzity určené ke komunikaci s nejširší veřejností. Je výběrem toho nejzajímavějšího, co se na Ostravské univerzitě za poslední tři měsíce odehrálo, pozvánkou na nadcházející akce univerzity, obsahuje zajímavosti z vědy a výzkumu i studentského dění.
V aktuálním čísle se dočtete například o modulu televizní žurnalistiky, který Ostravská univerzita nově nabízí svým studentům, o IQači, oficiálním pivu našich studentů, o „vědeckém hattricku” Marka Eliáše, o úspěchu Ostravské univerzity na Colours of Ostrava, aktivitách studentů medicíny pro veřejnost i o festivalu KUKAČKA v rozhovoru s Liborem Novotným z Fakulty umění OU.
Mnoho věcí již jistě znáte z online magazínu OU@LIVE (tištěný čtvrtletník je určen zejména pro lidi vně univerzity, kteří OU@LIVE neznají), nicméně i pro naše čtenáře je zajímavý – některé články jsou podrobnější, jiné ještě online nevyšly.
Na třetím čísle začínáme pracovat už teď, proto pokud ve svém okolí máte zajímavou osobnost nebo víte o unikátní akci, dejte nám o ní vědět.
Online verzi aktuálního čísla naleznete na webu Ostravské univerzity v rubrice periodika (zde). Přejeme vám příjemné čtení!