Tento článek byl zařazený do rubriky Archvív. Informace nejsou již aktuální!

Věděli jste, že Ostravská univerzita má hned dvě menzy? A ne ledajaké. Jako jedna z mála v České republice se může pochlubit ryze veganskou menzou pro vyznavače rostlinné stravy (Black Kale Superfood Bar). Pro milovníky klasiky (ať už té české, francouzské, italské nebo z jiných kontinentů), kteří dávají přednost poctivé porci masa, je tady La Cantine. A díky tomuto spojení si můžete vybrat z více než sedmi opravdu různorodých jídel denně.
Obě tyto restaurace, které nabízejí zvýhodněné menu pro studenty i zaměstnance Ostravské univerzity, připravily na 4. října 2017 Den otevřených dveří. Přijďte ochutnat, jaké mohou být menzy: v tento den platí pro všechny studenty i zaměstnance sleva 50 % na celé menu! Najíte se tak za 30 – 40 korun.
Stačí si jídlo objednat přes menzak.osu.cz, tedy rozhraní pro objednávání jídla v menzách Ostravské univerzity. Svou zlevněnou porci na 4. října budete moci objednávat od pondělí 25. září. Ale pozor! Kapacita obou menz je samozřejmě omezena, jestli chcete mít jistotu, že své jídlo za polovinu stihnete, objednávejte co nejdříve! Na oběd si pak můžete zajít mezi 11 a 15 hod.
Obě restaurace po odpoledních fungují i jako kavárny – neváhejte se zastavit i později – obě restaurace si pro tento den pro studenty Ostravské univerzity připravily další slevové akce na dortíky, zákusky a kávu. Čekají vás i soutěže o poukazy a další ochutnávky. Tento den zkrátka bude v menzách OU rájem pro hladové a spořivé studenty!
A zkrátka nepřijdou ani vaši přátelé z jiných škol – restaurace nabízejí slevy na karty ISIC, Alive, ITIC, IYTC. V Black Kale se s těmito kartami najíte se slevou 10 %, La Cantine nabízí 25 % slevu na veškerý sortiment kromě denního menu.
Srdečně vás zveme k návštěvě, neváhejte se po příchodu zeptat personálu na cokoli, co vás zajímá – obě restaurace se na vás těší!