Tento článek byl zařazený do rubriky Archvív. Informace nejsou již aktuální!

Tak kam, že to mohou vaše boty toulavé vyrazit?
Již tento týden 12. 4. ve čtvrtek můžete porazit pořadatele Majálesu v Deskovém večeru, který se bude konat v centru Korunka. Můžeme prozradit, že si zahrajete oblíbené hry jako jsou Krycí jména, Mars: Teraformace, Zima mrtvých, Anachrony nebo Doctor Who.
Poté na úterý 17. 4. je pro vás v Docku nachystaný Majálesový kvíz. Soutěžit můžete v 2-5 členných týmech (pozor, max. 6 týmů!) a budete odpovídat na otázky ohledně Majálesu, Ostravské univerzity, Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava i Younii.
Stejné místo činu, jiná zábava. Tak by se dala nazvat další doprovodná akce Open Mic. Nadějné ostravské kapely budou moci předvést své hudební umění a ukázat se tak široké veřejnosti 19. 4. v clubu Dock.
A co trochu pohybu? Další doprovodné akce mají společný jmenovatel – pohyb. Nejprve si 24. 4. skočíme pár salt a vrutů na trampolínách v ENHA fresstyle a poté se společně všichni rozběhneme na 2. máje po areálu VŠB, kde oživne oblíbený Kampus Run.
Zdá se vám, že je toho pohybu nějak málo? Nám také, a proto jsme přidali ještě jednu akci, při které si dáte pořádně do těla – Raketový trojboj. Zde si páry opačného pohlaví změří své síly ve hře ping-pongu, tenisu a badmintonu. Akce se uskuteční 5. května v areálu Ridera.
Určitě je z čeho vybírat, tak s volbou nečekejte a zaplňte si místa v diáři pro doprovodné akce k Majálesu Ostrava 2018.
Odkazy na jednotlivé akce doprovodného programu:
3.4. Zahájení Majálesu aneb Tour de pub 2018
12. 4. Deskový večer 2018
17. 4. Majálesový kvíz
19. 4. Open Mic
24. 4. Jump & Dance session 2018
2. 5. KampusRun 2018
2. 5. Warm Up Majáles Ostrava 2018
5. 5. Raketový trojboj 2018