Tento článek byl zařazený do rubriky Archvív. Informace nejsou již aktuální!

I tentokrát otestujeme nejen fyzickou zdatnost, ale také tvou mysl, zručnost a další dovednosti. Přijď nám ukázat svou všestrannost i ty. KampusRun je letos dvakrát tak dlouhý, ale není třeba se obávat, že by nebylo možné ho zdolat. A jelikož stojíme o to, aby i hodnocení bylo fér, tudíž nejenže bude standardní rozdělení na mužskou a ženskou kategorii, ale rovněž jsme pro vás připravili rozdělení na kategorie FUN a SPORT. Proto nezáleží, jestli při vyslovení slova GYM se ti vybaví jen Pokémon GO nebo v ní naopak trávíš každou volnou chvilku. Každý se může zapojit a hrdě čelit této výzvě.
Termín KampusRunu je rovněž tradiční. Bude se konat 17. listopadu na Mezinárodní den studentů a my bychom měli ukázat, že tento den je náš právem! Proto doporučujeme neváhat a dorazit do areálu VŠB-TUO, kde se bude celý závod odehrávat. Proběhnete spoustu učeben, chodeb a zákoutí, kam jste se ještě možná nikdy nevydali. Startujeme ve 13h před Vrtule clubem!
Závod je určen pro všechny, kdo má zájem se zúčastnit. Staré i mladé, trénované i netrénované, studenty Ostravské univerzity i VŠB, ne-studenty a prostě pro kohokoliv. Přijďte dokázat nám i sami sobě, že na to máte. Registrace už běží, stačí jeden klik.
Sportu zdar a KampusRunu zvláště!