Tento článek byl zařazený do rubriky Archvív. Informace nejsou již aktuální!

Hokej je teď mezi studenty v Ostravě ožehavé téma: chystá se hokejové derby mezi dvěma ostravskými univerzitami, ve kterém jednou zvítězila Ostravská, podruhé Báňská, takže letošní ročník je plný očekávání, kdo se dostane do vedení. My samozřejmě fandíme Ostravské, a pokud chcete fandit s námi, přidejte se do facebookové skupiny FANDÍM OSTRAVSKÉ!
Pokud ale chcete tým podpořit nejen z tribuny, ale i přímo na hřišti, máte možnost! Hledají se skryté talenty z řad studentů Ostravské univerzity, které dostanou svou šanci ve sportovní reprezentaci OU.
„Co se týče požadavků, úroveň zápasů je celkem vysoká, takže hledáme především stále aktivní hráče na úrovni od extraligy až po krajský přebor. Na trénink se ale může přijít ukázat každý, třeba i bývalí hráči nebo amatéři – na ledě se ukáže, co v nich ve skutečnosti je,“ říká Michal Sebera, vedoucí sportovní reprezentace OU, kterému se můžete hlásit emailem i osobně.
S hokejovým týmem Ostravské univerzity vás čeká kromě tréninků vždy před utkáním (hokejové derby nebo České akademické hry) také chuť vítězství – loni náš hokejový výběr získal titul akademického mistra republiky!
Těšíme se na vás na Ostravském hokejovém derby – ať už na tribuně, nebo na ledě!