Tento článek byl zařazený do rubriky Archvív. Informace nejsou již aktuální!

Všech šest fakult Ostravské univerzity připravilo pro uchazeče Dny otevřených dveří, na kterých máte možnost poznat nejen prostory fakult, ale také jejich studenty a pedagogy. Je to příležitost seznámit se nejen s nabídkou oborů, ale i dalších možností, které Ostravská univerzita nabízí.
Ostravská univerzita totiž zdaleka není jen o studiu samotném. Nabízíme také prostor pro osobní růst formou různých workshopů, praktických modulů za kredity nebo možnost zapojit se do života na univerzitě. Chcete být součástí reprezentace Ostravské univerzity na veletrhu Gaudeamus, podílet se na přípravě Majálesu Ostrava happeningu Jsme Ostravská! nebo přispívat do jejího univerzitního časopisu OU@live? Ostravská univerzita svým studentům ráda dá prostor sbírat zkušenosti v oblasti, která je zajímá a která je pak také ceněným bodem v jejich životopisech.
Navíc vás budou učit špičky ve svém oboru, ať už si vyberete jakoukoli fakultu, vašimi učiteli budou vědci a odborníci s mnohaletými zkušenostmi. I přesto na fakultách panuje přátelská atmosféra mezi studenty a akademiky, kterou umožňují nízké počty studentů ve skupinách. Díky tomuto individuálnímu přístupu jsme schopni nabídnout každému studentovi možnost rozvíjet svůj potenciál.
Proto neváhejte a přijďte si vybrat svou barvu, abyste nejen studovali, ale hlavně poté v životě dělali to, co vás bude doopravdy bavit a naplňovat. Dny otevřených dveří vám ve výběru pomůžou. Na odkazech níže najdete konkrétní časový harmonogram DOD na jednotlivých fakultách. Najděte, co vás zajímá a vykročte do nové éry svého života tou správnou nohou!