Tento článek byl zařazený do rubriky Archvív. Informace nejsou již aktuální!

Akce ve svém druhém provedení doznává kosmetických úprav pro lepší a delší prožitek. „Rozhodli jsme se dát atletům více prostoru a času. Proto se zvyšuje počet pásů ze tří na šest a dotace na kilometr klesá ze 100 na 50 Kč. Slibujeme si od této změny vyšší celkový počet běžců i více prostoru pro ty, jimž patnáct minut na páse zkrátka nestačí”, říká mluvčí Čokosrdce, Jakub Kocourek.
„Dále samozřejmě nebudou chybět naše typické dobročinné čokolády, které si může do FIT PARKU přijít zakoupit každý, komu už Čokosrdce za léto chybělo. Celou akci doplníme o soutěže, ve kterých budou moci účastníci vyhát hodnotné i sladké ceny. Třešničkou na celé akci bude účast dálkového běžce, který poběží neptřetržitě celých šest hodin, což rozhodně zaslouží náležitou pozornost,” dodává Jakub. Myšlenka celé akce se však nemění. Cílem je pohyb a zábava s přáteli pro dobrou věc.
Do akce se rovněž znovu zapojí i místní trenéři, kteří paralelně ve stejném čase povedou dobročinné lekce. Výtežek z lekcí i celého odpoledne poputuje na zakoupení zdravotnických a rehabilitačních pomůcek dětem v Mobilním hospici Ondrášek. “Moc se nám líbí toto spojení, kdy každý může přispět něčím tak malým, jako je obyčejný běh. Děkujeme FIT PARKU za tuto šanci a zveme všechny, kdo mají chuť a čas,” zakončuje Jakub své povídání.
FIT PARK je během akce samozřejmě volně otevřený všem zájemcům o akci, kteří si
kromě běhu mohou zdarma zacvičit a využít veškeré zázemí tohoto krásného prostoru. Sledujte facebookovou událost akce.