Tento článek byl zařazený do rubriky Archvív. Informace nejsou již aktuální!

Studentská komora Akademického senátu Ostravské univerzity si pro Vás připravila dne 14. 12. 2016 v prostorách naší menzy na ul. Reální Adventní nakupování.
Čeká na Vás spousta šikovných lidí se svými handmade výrobky, punč, voňavá káva od Čerstvý Boby a hlavně vánoční atmosféra! Ve středu 14. prosince tedy nikam nespěchejte a zastavte se u nás. Můžete nakoupit originální dárky pod stromeček, podpořit tak šikovné studenty nebo udělat radost sami sobě.
Cílem této akce je dát možnost studentům Ostravské univerzity ukázat svou zručnost a kreativitu široké veřejnosti. Přihlašování pro prodávající skončilo 4. prosince, ale i přesto máte možnost se zapojit. Součástí Adventního nakupování bude i dobročinná sbírka, do které můžete přinést oblečení, boty, ručníky, sportovní potřeby, drobný nábytek a podobně, který je v zachovalém stavu a dá se ještě dále prodat.
Toto oblečení bude vybírat Moment o.p.s., dobročinný secondhand, který tyto věci bude dále prodávat a výtěžek pak poputuje na účty neziskových organizací, jako jsou Kola pro Afriku, Žebřík, Mobilní hospic Ondrášek a Save-elephants.org. Více informací o sbírce najdete v přiloženém letáku (níže), o Adventním nakupování pak na facebookové události akce.
Těšíme se na Vás!
Vaše Studentská komora Akademického senátu Ostravské univerzity (SK AS OU)

Stáhnout (PDF, 1.94MB)


Stáhnout (PDF, 1.75MB)