Tento článek byl zařazený do rubriky Archvív. Informace nejsou již aktuální!

Srdečně zveme všechny, kteří si chtějí zahrát beach volejbal na tradiční akci Katedry studií lidského pohybu: Spring Party, která se bude konat 31. května 2018 ve sportovním areálu na ulici Varenské (TJ Mittal Ostrava).
Není důležité vyhrát, ale užít si zábavu s přáteli, nebo přijít fandit kamarádům a postarat se tak o nezapomenutelnout atmosféru akce. Turnaj je pro všechny, kteří volejbal umí i neumí hrát. Jde přece o to, ať si zasportujeme a užijeme si sluníčko a zábavu. Turnaj je pro 32 týmů po 4 hráčích. Neváhejte a zaregistrujte svůj tým včas: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScSaA_LujQTtB-pCdxLlNFyO-YC-JKYlx6Z1c2SK_RJBgc5qQ/viewform?usp=sf_link.
Začátek registrace v den turnaje je od 14 hodin. Oficiální začátek celého turnaje je od 15 hodin. Složení týmu je 2 muži a 2 ženy. Startovné pro tým je 400kč. Můžete se těšit na profesionálního fotografa Adama Popelku, který vám udělá krásnou památku a samozřejmě také na skvělou letní zábavu, spoustu cen pro vítěze od firmy KILPI, Ostravské univerzity a Točí Pralinky, malé občerstvení pro týmy zdarma, děvčata z redbullu, a hlavně after party v beach baru, kde můžeme oslavit 10. ročník této tradiční letní akce a také vítězství týmů. Samozřejmě celý den bude provázet DJ Shirak, který se bude starat o hudbu.
Akci pořádá Katedra studií lidského pohybu Pedagogické fakulty Ostravské univerzity ve spolupráci s KILPI, Fitparkem a Točí pralinky. Aktuální informace najdete na faceookové události akce: https://www.facebook.com/events/232983780783831/.