Oslavme společně 14. listopadu akademické hodnoty na Akademickém dni Ostravské univerzity, letos se setkáme v Koncertním sále v budově Fakulty umění v City Campusu OU. Novinkou je letos nutnost rezervace místa, provádějte ji prosím prostřednictví tohoto odkazu. Program začíná v 15 hodin, od 14. hodiny je vyhlášeno rektorské volno.

Akademický den se letos koná 14. listopadu od 15 hodin v Koncertním sále v City Campusu OU. Od 14. hodiny je vyhlášeno rektorské volno. Na akci se prosím předem registrujte prostřednictvím tohoto odkazu, vstup je zdarma. Po skončení oficiální části programu jste srdečně zváni na neformální setkání a drobné občerstvení.

Akademický den Ostravské univerzity je tradičně spojen se slavnostním předáváním Cen rektora. Těmi jsou oceněni vynikající studenti a zaměstnanci univerzity za vědecké, sportovní či umělecké úspěchy v uplynulém akademickém roce.

Letos rektor Ostravské univerzity předá ocenění v následujících kategoriích:

• Vynikající dlouhodobá vědecko-výzkumná činnost akademických a vědeckých pracovníků Ostravské univerzity
  • Vynikající dlouhodobá vzdělávací činnost
  • Mimořádná vědecko-výzkumná činnost akademických a vědeckých pracovníků Ostravské univerzity do 35 let
  • Mimořádná vědecko-výzkumná činnost studentů Ostravské univerzity
  • Významná činnost studentů Ostravské univerzity pro občanskou společnost
  • Významná umělecká činnost studentů Ostravské univerzity.
Jak vypadal Akademický den v loňském roce a kdo převzal Cenu rektora?

Součástí Akademického dne je také doprovodný program. Těšit se můžete na originální přednášku ve stylu TEDx doktora Martina Paličky, společně se také zaposloucháme do hudebního vystoupení Orchestru Fakulty umění. Po skončení oficiální části programu jste srdečně zváni na neformální setkání a drobné občerstvení.