Jeďte na cool zájezd

Autor: , 2. 4. 2019

Připadanou vám běžné cestovky nuda, ale nejste natolik podnikaví, abyste se vydali na cesty po vlastní ose? Nezoufejte, váš problém totiž vyřeší cestovka CoolCamp, se kterou zažijete netradiční cestování.


Netradiční pobyt u moře, adventure túry, poznávací výlety, sportovní aktivity, to není zdaleka celý výčet aktivit, které pro vás CoolCampáci umí připravit. Svůj motiv vzniku cestovky popisují vcelku jednoduše: „Tradiční cestovky nám přišly jedním slovem nudné, tak jsme si udělali svojí a tak trochu jinak, než je u nás standardem. Jsme parta zapálená pro společnou věc a jsme 24/7 ready naplánovat skvělý zážitek jak pro vás, vaši partu nebo pro teamy menších firem i větších společností.“

V letošním roce zahájila Ostravská univerzita s touto netradiční cestovkou Coolcamp spolupráci, například na plese se stala jedním z hlavních partnerů plesu. Na Portálu se už brzy (od nového akademického roku) těšte na slevu 5 % na zájezdy pro studenty i zaměstnance.

Zájezdy omrkněte ale už teď! Nejbližší je do Ruska, kam se vydáte za poznáváním parků, fontán a dalších krás největšího státu světa. Na video ochutávku mrkněte zde. Více se dozvíte na stránkách www.coolcamp.cz. Vybírejte ale i z dalších, například sjíždění divokých řek, přechody hor, zábavní parky nebo tábor pro dospělé.

Další spolupráce se projeví i na happeningu Jsme Ostravská! 2019, na kterém si cestovka chystá interaktivní zábavu, najdete je v jednom ze stánků na Masarykově náměstí 27. června. Soutěžící v rámci Bitvy o pohár Ostravské univerzity se pak dočkají parádních zájezdů.