Pedagogická fakulta Ostravské univerzity vyhlásila veřejnou soutěž, ve které hledá nájemce pro bufet v budově sportu a behaviorálního zdraví v City Campusu OU. Nabídky lze podávat do 21. června.

City Campus OU byl otevřen vloni v březnu a za rok hostil opravdovou spoustu akcí. Od sportovních klání v rámci basketbalového nebo florbalového derby, přes univerzitní ples až po kariérní festival. K tomu nepřeberné množství komerčních akcí. Budova sportu a behaviorálního zdraví na Černé louce zkrátka láká.

Nyní nabízí příležitost pro všechny podnikavce, kteří by rádi zkusili výzvu v podobě provozování bufetu přímo v hojně navštěvovaném City Campusu Ostravské univerzity. Pedagogická fakulta OU hledá prostřednictvím veřejné soutěže provozovatele bufetu na následující tři roky.

Podrobné podmínky veřejné soutěže najdete na webu Ostravské univerzity. Nabídky lze podávat do pátku 21. června do 10 hodin na recepci budovy S Pedagogické fakulty (Fráni Šrámka 3, Ostrava), a to buď klasickou poštou nebo osobně.

Nabízené prostory si lze osobně prohlédnout 10. června v 10:00, sraz pro zájemce bude před vstupem do budovy sportu a behaviorálního zdraví.