Máme pro tebe dobrou zprávu. Majáles Ostrava letos proběhne, a rovnou ve velkém stylu. Těšit se můžeš na jména jako je Pokáč, N.O.H.A., UDG, Redzed, No Money, Calyx & TeeBee nebo Madface. A nejlepší na tom je, že to ještě není ani kompletní line-up.

Do diáře si zapiš pátek 13. 5. a Slezskoostravský hrad. Přidej si facebookovou událost akce a nenech si ujít novinky, které si pro tebe pořadatelé schovali.

Tento rok nebude chybět ani doprovodný program. Začínáme už 30. 3. na Laser game, kde se můžete „pomstít“ pár kamarádům. Své vědomosti můžeš otestovat na oblíbeném studentském PubKvízu, a to 1. 4.  Asi nejočekávanější akcí letošního doprovodného programu bude soutěž pěti studentských kapel v BARRÁK Music Club na akci Band Contest. Jejich souboj proběhne ve středu 6. 4. a vítěz bude mít tu čest zahrát si na hlavní scéně Majálesu Ostrava. Celý program zakončí 4. 5. warm up v podobě Beerpongu na Minigolfu.

Tak vezmi svoje kamarády, spolužáky nebo známé, zkrátka všechny, se kterými si chceš užít společný příjemný čas. Budeme se moc těšit!