Každá studentská organizace musí podobně jako start-up plnit další činnosti i nad rámec svého ideového konceptu. Pokud hledáte příležitosti v marketingu, event marketingu nebo PR, baví vás spravovat sociální sítě nebo ovládáte grafiku, bez ostychu se nabídněte třeba Kostce nebo Československému spolku mediků. Ti nehledají jen studenty lékařských oborů nebo vášnivé hráče deskových her. Za opečovávaným zájmem stojí také funkční HR, programátor webových stránek nebo další role, které jsou pro každou studentskou organizaci stejně důležité jako samotná vášeň.

I letos na OUpeneru společně zahájíme nový akademický rok! Součástí bude imatrikulace prvních ročníků

Nábor nových členů do týmu není pro studentské organizace jediným záměrem. Všichni se vám na OUpeneru 2024 chtějí hlavně představit. Za každým studentským klubem nebo formálním spolkem stojí banda srdcařů, kteří udělají váš vysokoškolský život nezapomenutelným. Majáles, Orientbier, Sova na ledu, MovembeRUN, DOSTŘEDY, Pesachová večeře, Jóga na OSU nebo Svařák se Zebrou, to je jen hrstka akcí, které připravují studentské organizace.

Až jednou budete vzpomínat na svá studentská léta, nejspíš si nevzpomenete na jednu z náročných zkoušek, ale spíš na nezapomenutelný adapťák nebo buddy program z pera studentských organizací. O to víc, když tím perem budete psát noty právě vy.

Na OUpeneru si užijte příležitost k osobnímu setkání, zastavte se u každého stánku, zaposlouchejte se do cyklu cestovatelských přednášek s Klubem cestovatelů, zasportujte si se studentským klubem G.A.M.E. nebo se spolky z Lékařské fakulty potrénujte zubní hygienudrogovou prevenci.

Program si pro vás připravily dvě desítky studentských organizací, na OUpeneru se budou prezentovat od 14:00 do 18:30. Jejich stanoviště byste určitě neměli vynechat.